אודות

שלום שמי אייל לווינסון ואני שמח לארח אתכם באתר שלי.

 

הרבה אנשים שואלים אותי, אייל מה הביא אותך להקים אתר על עצירות, ולא סתם להרים אתר אלא להשקיע בו את מיטב זמנך, מרצך ותודעתך.

אכן שאלה ראויה. אבל כדי לתת להם ולכם את התשובה המלאה נצטרך ללכת מעט אחורה לשנות הילדות שלי. מה אתם עשיתם כשהייתם ילדים? שיחקתם כדורגל, כדורסל, או שאולי העדפתם משחקי קופסה (משחקי מחשב עדיין לא היו בזמני כילד)?

אז זהו שאני הייתי פחות בקטע של משחקים מכל סוג שהם. אני הייתי יותר בעניין של חקר הגוף. סקרן אותי ממש לדעת כמה שיותר על האנטומיה של גוף האדם, על כלי הדם, המוח, מערכת העיכול וכל מה שקשור לפלא הזה שנקרא גוף האדם.

תקראו לי מוזר, תכנו אותי תימהוני, אבל זה מי שהייתי אז, ועודני היום לטוב ולמוטב.

גמעתי אין ספור ספרים העוסקים בנושא, ראיתי סרטים קשורים והאזנתי להרצאות. (בשלב הזה ההורים שקלו לקחת אותי לפסיכיאטר טוב😉) בשלב מסוים ההתעניינות הכללית שלי בתחומי הגוף והבריאות שלו, הלכה ונעשתה ספציפית יותר. משהו במערכת העיכול האנושי תפס את תשומת ליבי. התחלתי להעמיק בה יותר ויותר, להתעניין באופן הפעולה שלה, בחיידקים הפועלים בה, במחלות, הסיבוכים, ועוד שורת תופעות נפוצות קשורות כגון שלשולים ועצירות.

עניין מיוחד גילתי בעצירות מכיוון שאני עצמי התמודדתי איתה רבות בילדות, וכן גם חלק מבני משפחתי.

בעניין הזה אני רוצה לשתף אותכם באנקדוטה מעניינת שאירעה בילדותי. היה זה בגיל 9 בערך, כאשר סבלתי מעצירות קשה. אימי האהובה התחילה להגיש לי כל מיני תרופות סבתא לטיפול בעצירות שלי, ואני הקטן מתחיל לסנן: תרופת הסבתא הזו היא לא יעילה, אלא ההפך מחמירה את העצירות. התרופה הזו מתאימה יותר לעצירות כרונית חמורה וכו' וכו'. והכל תוך מתן נימוקים עמוקים ומשכנעים. אמא שלי הנדהמת וההמומה אמרה לי אז 'עוד יגדל ממך רופא גדול'. טוב, זה לא בדיוק קרה בסוף. החיים לקחו אותי לכיוונים אחרים לחלוטין.

אבל למרות שלא הפכתי את העיסוק בעצירות למקצוע, משהו בי עדיין כמהה והשתוקק לאורך כל השנים לעזור לאנשים עם התופעה הכול כך מעיקה הזאת, שלי יש המון מידע שיכול מאוד להועיל להם.

ואכן הפכתי למעין יועץ לא רשמי לענייני עצירות לכל בני משפחתי, ולכל מעגל החברים שלי. הטלפונים שקיבלתי היו מגוונים, בן משפחה עם עצירות כרונית, חבר נשוי די צעיר עם תינוק קטנטן שלא יודע כיצד להתמודד עם העצירות של הקטנצ'יק שלו וכו' וכו'. עד שהרגשתי שזה ממש הייעוד שלי בחיים, והדרך שלי לתרום לקהילה ולהפוך את העולם לטוב יותר, ולסובל פחות מעצירות.

את הרעיון להקים אתר בו ירוכז כל המידע ודרכי ההתמודדות שיש בהקשר של עצירות, העלה חבר יקר שנעזר בידע שלי. הוא התחייב לי במרץ ובניצוץ בעניים המאפיינים אותו: אני אביא את הצד הטכני והפרוצדורלי של בניית אתר, ואתה תביא את התכנים והידע הרחב שיש לך בתחום העצירות, וככה שנינו נהיה שותפים למעשה טוב כל כך.

מדיבורים למעשים. תוך זמן קצר התחלנו לפעול יחדיו להקמת הפרויקט המשותף. התייעצנו עם גורמים רפואיים רבים, כדי להביא את המידע הנכון והמדויק ביותר ויצאנו לדרך. והנה אתם מצויים ברגעים אלו ממש באתר המיוחד הזה.

באתר הזה אנחנו מקיפים את כל סוגי העצירות הקיימים, עצירות אצל תינוקות וילדים, עצירות אצל נשים, עצירות בהריון, עצירות אצל מבוגרים, עצירות כרונית. כמו כן תחשפו כאן לכל הגורמים, התסמינים, דרכי המניעה והטיפול הטבעיים והלא טבעיים. ובקיצור כל מה שתרצו לדעת על עצירות.

אז שיהיה לכם שימוש בריא ומועיל.

עצירות
אייל לווינסון